Wyjazdy z Fullfun

Najbliższe wyjazdy z FullFun

Obozy letnie 2024

15

Autokar

9-13 lat

Wisełka

Rezerwacja on-line

Powrót do listy

STAR WARS- obóz fabularny turnus II

 STAR WARS- obóz fabularny turnus II
Obozy letnie 2024
STAR WARS- obóz fabularny turnus II
9 dni - 2 500 zł

OBÓZ FABULARNY STAR WARS

 

Exar Kun

Świątynia Jedi, stojąca w blasku wschodzącego słońca, świadkiem minionych wieków, teraz staje się areną dla poszukiwaczy prawdy. Czy to naprawdę Exar Kun? Czy jego duch wciąż krąży wokół, wzbudzając strach i zdumienie? A może starożytne artefakty Sithów, w swym zapomnieniu, czekają jedynie na odważnego, który odkryje ich potęgę i tajemnice w głębi lasu? Waszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki Exara Kuna, stawienie czoła przeszłości i wyciągnięcie na światło dzienne prawdy, która może zmienić losy galaktyki.

 

PROGRAM

Inspirujący program fabularny, odzwierciedlający mistycyzm i nauki Jedi, splatający się z epickimi konwencjami Gwiezdnych Wojen.

 

W tym roku w Szkole Padawanów rozwijając swoje możliwości koncentracji i refleksu postaracie się skończyć (Battlefront II).Poszukiwanie z pomoca mapy kryształu Kyber wraz z elementami miecza świetlnego rozrzuconego na rubieżach Wolina (budowa miecza świetlnego). Ekspedycja do zapomnianej wioski Sithów (wycieczka na wyspę Wolin). Studiowanie zasad Kodeksu Jedi oraz konstrukcji ich własnych, osobistych mieczy świetlnych. Ekspedycja kajakowa celem poszukiwania artefaktów Sithów. Uczestnicząc w szkoleniu strzeleckim (paint ball, łucznictwo), przećwiczycie precyzję. Koncentracja i wytrzymałość są kluczowe w przygotowaniu młodych Jedi do posługiwania się bronią (tenis ziemny i pozostałe gry zespołowe). Przygotujcie się do walki na arenie galaktycznej poprzez serię mitycznych gier planszowych inspirowanych legendami i mitologią ze świata Star Wars (gry planszowe).

 

WIECZORAMI

Wieczory są czasem, kiedy młodzi padawani zasiadają w otoczeniu ognisk, a młodzi Jedi dzielą się opowieściami. Pod gwiaździstym sklepieniem przy ogniu sztuka medytacji i wyciszenia pozwoli nabrać sił przed kolejnym dniem. Czasem ogniskom towaszyć będą nocne zajawki i odkrywcze misje młodych padawanów Jedi.

 

PONADTO

Holowania za motorówką, wiosłowanie na deskach SUP oraz wyprawa rowerowa.

 

TURNUSY

Turnus I:           22 - 30 czerwca 2024 r. (7 - 11 lat)

Turnus II:          4 – 12 sierpnia 2024 r.   (9 – 13 lat)

 

ŚWIADCZENIA:

Zakwaterowanie: Ośrodek „Pod żaglami” w Wisełce/k.Międzyzdrojów. Pokoje w budynku murowanym 2 - 4 osobowe z węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: Śniadanie, obiad, kolacja /

Ubezpieczenie: NNW (Ergo Hestia) /

Kadra: Wychowawcy (Instruktorzy) Klubu Sportowego Akademia Pływania Stowarzyszenie.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ

Jeziora na terenie Wolińskego Parku Krajobrazowego

Morze Bałtyckie i Woliński Park Narodowy

 

CENA

2500 zł zawiera:

 

transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW, wyżywienie 3 posiłki dziennie, opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej, realizację programu, Starterpack: bardzo przydatne gadżety .

 

Uwaga ! 

*Program będzie ściśle dopasowany do wieku uczestników i ich możliwości motorycznych i fizycznych.

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programowych w przypadku drastycznych zmian pogodowych oraz przyczyn niezależnych (decyzje Władz Państwowych, trudnych warunków hydro-meteo, pandemii itp.)

*Każde z wymienionych zajęć będzie prowadzone w formie rekreacyjnej bądź szkoleniowej z podziałem na grupy według zaawansowania i potrzeb młodzieży. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem sprzętu w obecności Instruktorów.

 

Organizator

Klub Sportowy Akademia Pływania Stowarzyszenie

Kontakt: 502 315 298 (Remigiusz)

remik@fullfun.pl

Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved