Szlakiem poszukiwania przygód

Szlakiem poszukiwania przygód
Jednodniowe wycieczki szkolne
Szlakiem poszukiwania przygód
90 zł

Projekt Szlakiem Poszukiwaczy Przygód w swym tytule oddaje tylko niewielką cząstkę tego, co kryje w sobie region nad Odrą i Wartą. Oferta całoroczna. 

Poruszając się pociągiem docieramy do tajemniczej wsi Bielin, gdzie czeka Was iście agroturystyczna przygoda. W czasie wycieczki będziecie mieli okazję poznać pracę maszynisty pociągu, rozwiązać krzyżówkę kolejówkę, wziąć udział w lekcji jazdy konnej na lonży, przejechać się bryczką, poszaleć w plenerze i upiec kiełbaskę z ziemniakiem przy ognisku. Wszystko to,  w ciągu jednego go dnia.

STADNINA KONI BIELIN

To niezwykłe, magiczne miejsce otoczone lasami i położone w pobliżu kilku jezior. Jest to idealne miejsce do pieszych i konnych wycieczek. Na rozległym padoku można podziwiać konie. Na terenie stadniny znajduje się dworek, miejsce do grillowania, miejsce na ognisko oraz orygnialny, kanadyjski wigwam. W stadninie znajduje się 140 koni, w tym 40 koni turystycznych "pod siodło".

PROGRAM WYCIECZKI

  • Obejście po stadninie, zapoznanie się z pracą instruktora jeździectwa, zasady bezpieczeństwa podczas zajęć jeździeckich, nauka jazdy na lonży, plenerowa przejażdżka bryczką, 
  • Gry i zabawy w ogrodzie dworku Bielin, 
  • Biesiada przy ognisku, kiełbaska z pieczonym ziemniakiem, 

Transport

  • Koleją
  • Zbiórka grupy na dworcu PKP, przejazd pociągiem na lini Szczecin Główny - Bielin (czas 1,5h + zadania na trasie).

Terminy

do wyboru od poniedziałku do piątku.

Cena

90 zł 

Zawiera

transport, opiekę animatora, instruktora jazdy konnej, obiad, animacje na miejscu, upominek.